DSC_7325

Foto – Sapnis par ledus laukumu Iecavā realizēts – Dainis Kravals un Andris Štībelis met simbolisko ripu 1.Iecavas novada hokeja čempionāta atklāšanā!

Noslēdzies 1.Iecavas novada atklātais čempionāts hokejā un ir zināmi tā kausu ieguvēji!

Saulainā, bet saltā 26.janvāra rītā pl 10:00  sākās reģistrēšanās čempionātam un tajā dalību pieteica 11 komandas. Izlozē komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Spraigā cīņā jau krietnā pēcpusdienā katrā no apakšgrupām noskaidrojās divas stiprākās komandas – “Bezdibeņi”, “Iecavas ceļi”, “Zorģi”, “Ugunsvīri”. Šīs četras komandas cīnījās par vietām līdz pat tumsai un godpilnās pirmās trīs vietas attiecīgi izcīnīja – “Zorģi”, ” Bezdibeņi”, ” Ugunsvīri”.

Visas dienas garumā tika vērtēts arī katrs hokeja spēlētājs individuāli un par labāko dienas beigās atzina komandas “Zorģi” dalībnieku Daini Upelnieku.

Vietu sadalījums 1.Iecavas novada atklātajā hokeja čempionātā:
1. Zorģi
2. Bezdibeņi
3. Ugunsvīri
4. Iecavas ceļi
5. Ceraukste
6. Mežotne
7. Lausks
8. Pilnpiedziņa
9. DzkS
10. Pīles
11. Pārogre

 Visas dienas garumā nepagurstoši bija arī līdzjutēji – netrūka ne skaļu tauru skaņu, ne uzvaras saucienu. Turpat pie ledus laukuma nosalušie varēja malkot karstu tēju un pasildīties pie ugunskura, lai pēc brīža jau atkal dotos just līdzi savējiem. 

Čempionāts norisinājās ar Iecavas novada domes līdzfinansējumu  NVO projektu konkursa ietvaros.

Čempionāta bildes var aplūkot te