Biedrības ”Iecavas hokeja klubs” marta sākumā izsludinātajā konkursā par logo idejas skici pieteicās 5 dalībnieki. Hokejisti par labāko atzina iecavnieka Sergeja Dorogoviča izstrādāto Iecavas hokeja kluba logo skici.
Biedrība izlēma piešķirt arī veicināšanas balvu – Iecavas hokeja kluba cepuri ar jauno logo konkursa jaunākajam dalībniekam vienpadsmitgadīgajam Mikum Hugo Zaumanim.
Par savu skici Sergejs raksta:
“Galvenie logotipa elementi ir hokeja vārtsarga aizsargmaska un uzraksts “HK Iecava”. Aizsargmaska ir veidota ar Iecavas novada ģerboni, kas ir it kā uzzīmēts virsū, atkārtojot maskas reljefu un stilizēts, lai maksimāli pielāgotu aizsargmaskas ierobežotam laukumam. Otrā plānā, apakšējā daļā atrodas sakrustotas hokeja nūjas. Ar to palīdzību logotipa piederība hokejam būs neapšaubāma, pat cilvēkiem, kuri ir attāli no sporta. Nūju krāsojums ir tāds pats kā Latvijas valsts karogam, kas parāda Iecavas novada un tās hokeja komandas piederību Latvijas Republikai.
Otrā plāna augšējā daļā atrodas lielgabali, kuri ir it kā, apakšējās daļas hokeja nūju turpinājums. Tie tika pievienoti kopbildei, jo ir Iecavas zināmākie pieminekļi, un ir cilvēkiem pazīstami.”

Sergeja iesūtītā ideja –

logo 001

 

Sergejs savu ideju bija zīmējis ar roku, izmantojot zīmuļus. “HK Iecava”, lai logo digitalizētu un pilnveidotu ideju līdz gatavam logo, pieaicināja speciālistu. Zemāk variet iepazīties ar logo gala versiju un iegaumēt to, lai turpmāk atpazītu Iecavas hokeja komandu.

hk_iecava_logo_4 cepure_2