HK Iecava otrā sezona.

Šajā nedēļas nogalē – sestdienā un svētdienā HK Iecava aizsāks savu otro sezonu ZAHL mačos Jelgavas ledus hallē. Savu otro sezonu hokeja klubs piesaka ar trīs komandām – divām amatieru un vienu veterānu.

Pērn, kad HK Iecava dibinājās kā biedrība, ieguva sabiedriska labuma statusu un arī izveidoja savu logotipu, dalība ZAHL sacensībās amatieru komandai nesa 2.vietu Pirmaja līgā, bet veterāni ierindojās  4.vietā Veterānu līgā.

Kluba sastāvam pateicoties dalībnieku skaitam šogad ir iespēja Amatieru līgā dalīties divās komandās  -„Iecava”  un „Iecava-2”.

Komandas „Iecava” sastāvs tika veidots no kluba spēcīgākajiem vīriem un komandai uz šo sezonu ir lielas ambīcijas. Tās sastavam pieaicināti arī daži hokejisti, kuri savulaik spēlējuši Latvijas virslīgā “HK ZEMGALE/LLU”, kā arī bijušais Latvijas izlases spēlētājs Aigars Mironovičs. Komandas kapteinis paliek nemainīgi viens no biedrības dibinātājiem Andris Štībelis.Komandas atbalstītāju lokam piebiedrojies SIA “UZVARA LAUKS”.

Komandu „Iecava-2” pārstāvēs pārsvarā Iecavas novada iedzīvotāji un šogad tai ir jauns treneris –  komandas „Iecava” dalībnieks un pieredzējis hokejists Helmuts Dežurovs. Komandas dalībnieki ir entuziasti, kuri hokeju spēlē sava prieka un veselības pēc un tā ir atvērta jebkuram interesentam, kurš kluba vadībai izteiks vēlmi piebiedroties treniņos un vēlāk spēlēs par medaļām. Par sava kapteiņa izvēli komandas dalībnieki izteiks viedokli, balsojot jau nākamajā treniņā otrdien, 23.septembrī.

Savukārt Veterānu komanda startēs nemainīgi ar nosaukumu „Iecava” un tās dalībnieki cīnīsies par punktiem savā līgā, pierādot, ka hokejistam vecums nav šķērslis, lai atrastos uz laukuma! Šo komandu ir pametuši tās dalībnieki no Bauskas, lai tur veidotu savu vienību, tomēr iecavnieku starpā netrūkst arī vīru pēc 40mit, kuriem ir vēlēšanās hokeju baudīt uz laukuma, nevis tikai pie TV ekrāniem. Kluba vadība turpina uzrunāt vairāk vai mazāk zināmus hokejistus arī ārpus Iecavas novada, lai aicinātu pievienoties mūsu novadam cīņā  uz laukuma un šogad nebūtu jāpiedzīvo kreņķis par 4.vietu.

Lai arī vasarā hokeju spēlēt uz laiku jāpārtrauc, biedrībai „Iecavas hokeja klubs” šis ir bijis ražīgs un darbīgs laiks – Iecavas hokeja laukums ir aprīkots ar 4 basketbola groziem un jauniešu mači notikuši pilnā sparā, ir strādāts pie laukuma bortiem, labiekārtoti inventāra un tiesnešu vagoniņi, par novada domes piešķirtajiem līdzekļiem ir iegādāti komplekti ar hokejam nepieciešamo inventāru. Gatavojoties jaunajai slidošanas sezonai, vēl jāparūpējas par slidām, kuras pērn klubam dāvināja Jelgavas ledus halle – tās pēc vajadzības saremontēs, uzasinās un sakops, lai ikvienam būtu iespēja bez atlīdzības ar tām slidot pa ledus laukumu un izkopt savas prasmes.

Visiem interesentiem biedrība „Iecavas hokeja klubs” aicina sekot līdzi jaunumiem viņu mājas lapā – hkiecava.lv un noteikti doties viņus atbalstīt atpūtas un sporta kompleksā „Zemgale” jeb tautas valodā –  Jelgavas ledus hallē. Rezultātu tablo būs aplūkojams šeit – zahl.lv. Bet interesenti, kuri vēlētos pievienoties komandām, aicināti savus pieteikumus sūtīt uz e-pastu – dk69@inbox.lv